Меню

Консалтинг віконного бізнесу

Нам часто доводиться стикатися із ситуацією, коли віконна компанія непогано розвивається, але її діяльність побудована на таланті однієї людини, власне директора. Однак одного разу масштаби виробництва збільшуються і керованість, отже, різко ускладнюється. Внаслідок такого явища, виробничий потенціал зменшується, компанія стає менш зворушливою і вже не так оперативно реагує на нові рішення та ідеї свого директора.

Або бувають кардинально протилежні ситуації, коли, здавалося б, для успішного розвитку віконного виробництва є все – і обладнання, і якісні витратні матеріали, і професійний штат співробітників, але чогось не вистачає. А саме організації та наведення порядку у всьому цьому великому господарстві.

Замість того, щоб розвивати компанію, знаходити шляхи розвитку, скорочувати витрати і збільшувати прибуток - функціонування виробництва пускається напризволяще. Результат плачевний: компанія ніби й існує, але ознак активності не спостерігаються.

 

ЯК ЗРОБИТИ ВІКОННИЙ БІЗНЕС ПРИБУТКОВИМ?

Компанія WiseService пропонує таку послугу як "Оптимізаційний консалтинг".

Консалтинг дозволяє створити комунікаційну та операційну модель бізнесу, яка цілковито підлаштована під існуючі умови підприємства і максимально повністю позбавлена втрат в ефективності. Модель підприємства, що передбачається, спрямована на чіткість і точність у здійсненні регламенту дій щодо кожного співробітника в такому ключі, щоб його діяльність абсолютно повністю була узгоджена з іншими ланками в організації та повністю відповідала приписам та вимогам підприємства з випуску металопластикових конструкцій.

Консалтинг віконного бізнесу спрямований на те, щоб накази директора не тільки суворо виконувались, а й виконувались саме так, як він їх сформулював, щоб швидкість виконання замовлення була такою, як передбачена наказом, щоб кожен працівник знав ступінь своєї відповідальності у загальній лінії виробництва.

Загалом консалтинг віконного бізнесу – це системний підхід в усуненні втрат ефективності, сліпих зон в управлінні виробництвом, розривів у комунікаціях. Це унікальна послуга, яка розроблена фахівцями компанії «WiseService» для віконних виробництв, які зазнають тимчасових труднощів і прагнуть розвитку.

ЯК ЗРОБИТИ ВІКОННИЙ БІЗНЕС ПРИБУТНИМ?

Для можливості оперативного контролю підприємством його окремих функціоналів виробництва здійснюється підбір «ключових показників ефективності». Це дозволяє в поточному режимі отримувати повну інформацію щодо ефективності роботи цілих підрозділів та співробітників окремо, оцінювати якість та завантаження роботи.

Уявіть панель управління віконним бізнесом, де ви зможете спостерігати показники діяльності підприємства в реальному часі з виділенням різноманітних відхилень від норми.

ЦЕ ДОЗВОЛИТЬ:

- виявляти причини проблем шляхом аналізу інформації;

- відстежувати важливі напрямки діяльності та запобігати виникненню потенційних проблем;

- знаходити оптимальні рішення, керувати процесами та людьми й загалом вести бізнес вірним напрямком.