Меню

Удосконалене обладнання як здешевлення виробництва

Жорсткість конкуренції, зростання обсягів продажу металопластикових конструкцій - віконний ринок постійно розвивається. Саме з цих причин, якщо виробник бажає залишитися "на плаву", постійно вдосконалюватись та затверджуватись на ринку, потрібно укомплектування якісним та високоточним обладнанням підприємства, орієнтованого на випуск світлопрозорої продукції. Компанія "WiseService" пропонує оснащення виробництва удосконаленим обладнанням у повному циклі. Пропоновані нами системи є власними розробками, до яких висуваються вимоги, що відповідають сучасним тенденціям та умовам ринку віконних конструкцій.

Устаткування для виготовлення ПВХ вікон, наприклад, вимірювальний рольганг, сповна відповідає міжнародним стандартам якості, має надійність, високу точність, а також всі задані вимоги безпеки. Всі зусилля наших фахівців спрямовані на те, щоб кожен потенційний замовник був задоволений співвідношенням показників вартості та якості. Якщо вас зацікавив вимірювальний рольганг, ціна вас приємно здивує!

Повний спектр робіт

Модернізація обладнання для випуску пластикових вікон включає практично всі етапи: ідеальний підбір для конкретного виробництва, професійні консультації, монтування системи, пуско-налагоджувальні роботи, налаштування, навчання персоналу, а також гарантійне та післягарантійне обслуговування. Крім того, проводимо оснащення програмним забезпеченням з його подальшим припасуванням під існуючі технічні процеси на підприємстві.

Ми повністю керуємось вимогами та побажаннями замовника, тому за кожним клієнтом залишається вибір конфігурації верстатів, вимірювальних рольгангів, комплектації ліній та інших модулів виробництва.

Компанія "WiseService" пропонує:

- індивідуальний підхід до кожного окремого клієнта;

- навчання персоналу роботі з впровадженим чи модернізованим обладнанням;

- професійні консультації щодо технічного оснащення виробничих ліній;

- забезпечення оперативного супроводу на всіх етапах роботи.

Загалом, замовити обладнання для виробництва та випуску пластикових вікон від компанії "WiseService" - це означає укомплектувати виробництво різного рівня потужності як оснащення автоматизованих ліній з ЧПУ на великих компаніях, так і вдосконалення ручних ліній на дрібних підприємствах.