Меню

Сучасні програми для розрахунку вікон ПВХ

Впровадження програмного забезпечення на сьогоднішній день є одним із найбільш затребуваних механізмів модернізації та автоматизації віконних виробництв. Якщо ви працюєте у сфері світлопрозорої продукції, то, напевно, чули про це.

Програма для розрахунку пластикових вікон altAwin - це програмне забезпечення для ведення бухгалтерії, розрахунків та складу конкретного підприємства, яке займається виготовленням та реалізацією вікон. Програма для розрахунку вікон ПВХ altAwin є точним та ефективним способом зробити своє виробництво більш економічним та конкурентоспроможним. Вище представлений продукт є сучасним інструментом для ведення статистики та планування витрат віконного бізнесу.

Програма для розрахунку пластикових вікон altAwin та її особливості

Багато віконників використовують дане ПЗ для оптимізації розкрою профілю та здійснення розрахунку вікон. Програма легко підлаштовується під конкретні особливості кожного окремого виробництва.

Програма для розрахунку пластикових вікон altAwin включає:

- налагодження фурнітурної бази;

- налаштування склопакетного блоку;

- налаштування профільної бази;

- додаткові внутрішні налаштування.

Програма для розрахунку вікон ПВХ – це ідеальне вирішення проблем сучасного ведення бухгалтерії та оптимізації технологічного процесу. На сьогоднішній день це один з найпопулярніших і найпопулярніших продуктів, який комплексно справляється з будь-якими завданнями віконних компаній. Дане програмне забезпечення може бути успішно впроваджено в будь-які за обсягами та потужностями виробництва, як у великі підприємства, так і порівняно малі.

 Програма altAwin характеризується такими перевагами: 

- можливість роботи з профілями різних типів: деревина, алюміній, полівінілхлорид;

- легкість та простота настоянки, можливість роботи з будь-якими операційними системами;

- зрозумілий та легкий для розуміння інтерфейс;

- гнучка модульна система, можливе підстроювання під будь-яке виробництво;

- універсальність та адаптованість з іншими програмами;

Компанія "WiseService" пропонує прогресивні рішення, які допоможуть вийти віконному підприємству на новий, якісніший рівень ведення бізнесу.